Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

14ha u komadu, Lalinac, Niš

Lalinac, Palilula, Niš

14 HA U KOMADU - LALINAC - DIREKTNO UZ JUŽNU MORAVU - INVESTICIONI POTENCIJAL Na prodaju 14 hektara poljoprivrednog zemljišta u jednom komadu,... više

400.000€ (2 €/m²)

  • 137000m²

KUĆA STANIŠIĆ!

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se porodična kuća u Stanišiću, površine 153m², na placu od 7.5 ari. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, četiri sobe, kuhinje... više

31.000€ (202 €/m²)

  • 153m²
  • .sprat

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska, 65m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više

280.000€ (4 307 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Odlična porodična kuća 360m2 sa pomoćnim objektom, plac 21.32 ari, Pasi Pol

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša.... više

415.000€ (1 152 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Poslovno-stambeni kompleks u Batočini – hala i kuća na 7 ari placa

Širi centar, Batočina

Na prodaju poslovno-stambena nekretnina u Batočini, koja se sastoji od proizvodne hale, stambenog objekta i pomoćnih objekata, smeštenih na... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

329.600€ (2 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Miljakovac, Natalijine Ramonde, 5.0, 200m2, 299000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

299.000€ (1 495 €/m²)

  • 200m²

3.0, Stan u kući, Duvaniište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop,... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

DVA PLACA NA TOP LOKACIJI U JAGODINI 10, 86a

Akva Park, Jagodina

Na prodaju dva spojena placa ukupne površine 10,86 ari, smeštena u najtraženijem turističko-poslovnom delu Jagodine. Ova lokacija predstavlja... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više

144.710€ (2 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

139.200€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/6 spratova