Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

KUĆA! POTENCIJAL!!!

Centar, Sombor

KUĆA! Prodaje se prostrana, porodična kuća idealna za višečlano domaćinstvo ili investiciju, smeštena u mirnom delu grada – na samo nekoliko... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Matice srpske, 2.0, 54m2, 194400EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 88596, VPR/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, garaza, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

194.400€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Prodaje se njiva 1. klase u građevinskom području

Kozujevo, Kragujevac

Prodaje se njiva 1. klase površine 35,69a u građevinskom području. Njiva se nalazi u Kozujevu, na 6km od centra Kragujevca. Na placu ne postoje... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, Augusta Cesarca, 3.0, 58m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128518, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan 58m2 u jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5.sprat

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan NOVI SAD, 198000€

Centar, Novi Sad

Centar, blizina Pesacke zone, Dunava...Agencijska oznaka stana 1098274. Porodicna cetvorosobna nekretnina koja pruza komfor. Duplex stan, koji... više

198.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/5 spratova

Palilula, kuća, 63 m2, ta

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju prizemna kuća na Paliluli u blizini ambulante Rasadnik na deset minuta hoda od centra grada. Porodična stambena zgrada je u osnovi... više

40.000€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • 1/1 spratova

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Dušana Vasiljeva, 1.5, 46m2, 196000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118804, I/IV, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen stan u centru,kod Riblje pijace,u mirnoj... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 178000€

Centar, Novi Sad

<p>JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 178 000e + 3% agencijske... više

178.000€ (1 956 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar - Višenamenski, ulični lokal ID#8000091

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, višenamenski, ulični lokal koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj... više

206.000€ (1 183 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova