Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Centar, Socijalno, 3.0, 75m2, 240000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi... više

240.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 195700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1095377- Uknjižen dvosoban stan na veoma atrkativnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dunava i pešačke zone. Mirna lokacija... više

195.700€ (3 057 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva, 22.98a

Erdevik, Okolina, Šid

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva poljoprivredno zemljište, 22.98a Parcela površine 22.98a, sa privremenim objektom od 100m2, koji služi... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 196000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Kej - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001119

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno renoviran jednoiposoban stan koji se nalazi na jednoj... više

145.230€ (3 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Vinodolski, Centar, , 2.0, 66m2, 205000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 120617, IV/, stambena zgrada. Stan je na IV spratu,( nema lift) nov,kompletno renoviran i sredjen,ima 66 m2,spavaca soba,dnevni... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 180250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098622 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na PRODAJU uknjižen duplex KOMPLETNO NAMEŠTEN u Centru grada u... više

180.250€ (2 538 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

205.213€ (3 309 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova