Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Odlična prilika: Objekat na placu od 15 ari – okolina Jagodine

Trnava, Jagodina

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega... više

36.200€ (841 €/m²)

  • 43m²
  • .sprat

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više

214.400€ (2 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Novi Sad, Centar, Temerinska, 3.0, 74m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117688, IV/. Prodaje se biznis duplex, 74m2, u centru. Uknjizen, vlasnik 1/1. Idealno za mini hostel, stan na dan... Posrednicka... više

195.000€ (2 635 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju kuća sa lokalom u strogom centru grada

Centar, Ćuprija

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, koja odiše stilom i toplinom rustičnog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj... više

135.000€ (1 071 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra, 2.0, 59m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121879, PR/, klima, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se stan u pesackoj zoni, ulica Kralja Aleksandra, kod Trcike. Locirani... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²

Stan 2.5 kod Gradske bolnice 68m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini su stari i novi klinički centar, park Čair, sportski centar kao i mnogobrojni... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/9 spratova

Lokal u glavnoj ulici

Širi centar, Jagodina

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. više

115.000€ (1 493 €/m²)

  • 77m²
  • /1 spratova