Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Kompletno namešten 3.5 stan, širi centar

Širi centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila. Nema... više

100.000€ (1 408 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Građevinski plac 10 ari, Ub – 14 400 €

Ub

Na prodaju plac u građevinskom reonu ukupne površine 9,6 ari, Ub, približnih dimenzija 26x39m. Zemljište pogodno za gradnju. Lokacija: Plac... više

14.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal podzemni prolaz 14m2, Obrenovićeva

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u podzemnom prolazu u Obrenovićevoj ulici . Lokal je 14m2 , na atraktivnoj poziciji , u blizini ulaza u TC Forum . Čisto vlasništvo... više

58.750€ (4 196 €/m²)

  • 14m²
  • Prizemlje

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića Žikice, Zemljište, 400ari, 16500 EUR

Barajevo, Beograd

Idealan građevinski plac, na samo dva minuta od centra Barajeva. Svi potrebni priključci za vodu, struju i kanalizaciju su dostupni. Ovaj plac... više

16.500€ (41 €/m²)

  • 400m²

Na prodaju 1.5 stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Centru, u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne... više

59.000€ (1 903 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Građevinski plac 35 ari, Obrenovac, Skela - 18 000 €

Skela, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 35 ari u Skeli, Obrenovac. • Plac je pravougaonog oblika, približno dimenzija 67 m x 53 m. • Na placu... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan u centru Aleksinca, II sprat, 60 m2

Centar, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

67.000€ (1 116 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.0, 51m2, 96900 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

96.900€ (1 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Sonje Marinković, 0.5, 17m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121877, III/, terasa. Prodaje se garsonjera od uknjizenih 17,4 m2 nije usla terasa oko 3 m2+ prostorija vangruntovna od 20 m2.... više

90.000€ (5 294 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 0.5, 21m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125292, I/, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat