Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Novi Sad, Centar, Pap Pavla, 0.5, 29m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124183, V/V, lift, uknjizen. U prodaji je odlicna garsonjera u samom centru grada, idealna za stanovanje ili investiciju za izdavanje.... više

90.000€ (3 103 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju lokal pored hotela Petrus

Centar, Paraćin

Prodajemo lokal na izuzetnoj lokaciji. Dobar je kao investicija jer je izdat sve vreme. Poseduje sopstveno grejanje-kotao na struju. Za više... više

70.000€ (833 €/m²)

  • 84m²
  • .sprat

Topola - centar, 86.51 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 86.51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom... više

104.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 2.0, 32m2, 109000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije... više

109.000€ (3 406 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Izuzetan jednosoban stan/penthouse na prodaju, Save Nemanjića, 60.000€, 38m²

Strogi centar pored Gimnazije, Smederevo - Centar, Smederevo

Prodaje se jedinstven, renoviran opremljen jednosoban stan površine 38 m2 (mereno 42m2, uknjizeno 38m2), smešten na prestižnoj lokaciji u strogom... više

60.000€ (1 578 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 5/5 spratova

Kolašin, Kolašin, Sportska zona, 3a, 59000EUR

Kolašin, Kolašin

Agencijski ID: 87960, struja, uknjizen, plac. Prodajem urbanizovan plac velicine 300 m2 u centru Kolasina a u sklopu DUP-a “Sportska zona” Centar... više

59.000€ (196 €/m²)

  • 300m²

Stambeno poslovna zgrada, Vučić kod Rače - 184 m2, plac 605 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom... više

60.000€ (326 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C306 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C310 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C312 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C316 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova