Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Lux seosko domaćinstvo u selu Markovac, kod Velike Plane, kuća 235 m2, 6 pomo

Centar, Velika Plana, Velika Plana

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Markovac, kod Velike Plane, kuća 235 m2, 6 pomoćnih objekata na placu. U prelepom dvorištu, koje pored... više

250.000€ (1 063 €/m²)

  • 235m²
  • Prizemlje

Lep, eksluzivan, veliki stan,penthaus, na zadnjem spratu solitera, sa pogle

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 15/15 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

388.400€ (3 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA KUĆA INĐIJA – 145m² – GARAŽA – TERASA – BLIZINA JEZERA

Širi centar, Inđija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena porodična kuća površine 145 m², smeštena u mirnom i prirodom okruženom delu Inđije, u neposrednoj... više

225.000€ (1 551 €/m²)

  • 145m²
  • 1/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/7 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.32... više

91.950€ (2 138 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

Lux stan Bulevar Nemanjića, 79m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

71.070€ (2 450 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

258.225€ (1 501 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 172m²
  • 5/5 spratova

PORODIČNI STAN

Selenča, Sombor

Prodaje se porodični, trosoban stan od 86m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored, svetao, trostrano orijentisan! Stan ima... više

65.000€ (755 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova