Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara,... više

198.800€ (2 581 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 4.5, 144m2, 330000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 32017, spratna, p+pk, klima, telefon, parking. Trenutna spratnost je P+Pk+tavan. Grejanje je kombinovano, na cvrsto gorivo i... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 144m²

Dve nove kuće u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta... više

270.000€ (511 €/m²)

  • 528m²
  • /2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

236.800€ (3 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Irig, Centar, , 176a, 350000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 103653, uknjizen, plac. Lokacija u blizini od novog puta i tunela, ali dovoljno odaljeno za miran zivot. Po informaciji o lokaciji... više

350.000€ (19 €/m²)

  • 17600m²

Gabrovacki put, zapoceta kuca

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno... više

50.000€ (384 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

190.000€ (4 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Prodaje se poslovni prostor u centru Kragujevca- luksuzna lokacija, 95, 12 m2,

Centar, Kragujevac

Prodaje se poslovni prostor površine 95,12 m2, na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Kragujevca. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim... više

250.000€ (2 631 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

401.700€ (583 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Zemun, Miroslava Tirša, 87m2, 3.0, 3/3, uknj

Centar, Zemun, Beograd

Zemun, Karađorđev trg, u mirnoj ulici Miroslava Tirša u ponudi trosoban stan uknjižen na 87m2, sa dve lođe ukupno 98m2. U potkrovlju, na trećem... više

245.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova