Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

135.960€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 32m2, 118400EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124439, PR/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U prizemlju ima u ponudi i 47,58m2.Nacin finansiranja... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Građevinski plac 52 ara, Draževac, Obrenovac - 36.400€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 52 ara u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na elektro... više

36.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

SAVSKI VENAC CENTAR 96m2 , T , 232000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Vojvode Milenka, 3.5, 96 m2, terasa od 25 m2, PTK od III sprata, dupleks, ta, telefon, bez lifta,... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Nova vikendica na Juhor planini

Majur, Okolina, Jagodina

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,... više

38.000€ (633 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 195000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102171 - CENA 195000 + 3% agencijska provizija . Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinja sa prirodnom ventilacijom,... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru

Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru Na prodaju porodična kuća u centru Sremske Mitrovice, 129m2, na gradskoj pijaci. U blizini... više

120.000€ (930 €/m²)

  • 129m²

Lokal na finoj lokaciji

Centar, Paraćin

Cena je sa PDV-om više

149.760€ (941 €/m²)

  • 159m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije površine 104m2. više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova

Poslovni prostor u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Poslovni prostor u strogom centru grada. Glavna ulica, pored Pošte. više

150.000€ (1 136 €/m²)

  • 132m²
  • 1/2 spratova