Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Prodaja kuće u Raški

Širi centar, Raška, Raška

Na prodaju kuća u širem centru Raške, renovirana, polunameštena. Ostale info kontakt. više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • 2/2 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 56m2, 224100EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

224.100€ (4 001 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Idealna prilika za miran život na odličnoj lokaciji u blizini centra Jagodine

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je uređen plac površine 2,62ara na kojem se nalaze dve potpuno funkcionalne kuće od 97m2 i 57m2 + 35m2 legalizovanog podruma, što... više

186.000€ (1 576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

174.500€ (2 237 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Odličan komforan četvorosoban stan 102m2, centar - kod Dušanovog bazara, 1

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 102m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

231.500€ (2 269 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/2 spratova

Planina, Centar, -, 2.0, 60m2, 269999 EUR

Centar, Kopaonik

Veoma komforan apartman u luksuznoj planinskoj vili, izuzetno kvalitetno opremljen i sređen. Poseduje prostrane prostorije - dnevni boravak... više

269.999€ (4 499 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

225.933€ (3 322 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/8 spratova

Zemun, Centar - Glavna 142m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog... više

280.000€ (1 971 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Centar, Novi Sad

216.533€ (3 331 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/8 spratova

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 0.5, 30m2, 166000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok,... više

166.000€ (5 533 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 6.sprat