Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Kuća!

Centar, Sombor

KUĆA! izgrađena od pune opeke sa omalterisanim spoljnim zidovima debljine d=38cm, naknadno obložena termoizolacijom i završno obrađena plemenitim... više

162.000€ (385 €/m²)

  • 420m²
  • .sprat

Čukarica, Sremčica, Seoskih zadruga, 10a, 37000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do... više

37.000€ (37 €/m²)

  • 1000m²

PRODAJA PARKING MESTA NOVI SAD

Nova detelinara, Novi Sad

U ponudi je uknjiženo parking mesto u Sajam kompleksu, na veoma traženoj i frekventnoj lokaciji u Novom Sadu. Parking se nalazi u uređenom kompleksu... više

18.540€ (1 545 €/m²)

  • 12m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Kosovska, 4.5, 96m2, 215000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114513, I/IV, terasa, uknjizen, ostava. Prodajem u Centru komforan cetveroiposoban stan na prvom spratu bez lifta. Dvostrano... više

215.000€ (2 239 €/m²)

  • 5 soba
  • 96m²
  • 1/4 spratova

Poslovni prostor 3.0 u centru Niša, 68m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom... više

150.000€ (2 205 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Prelep troiposoban stan na top lokaciji -kod Narodnog pozorišta, 78m2, 5.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično... više

150.000€ (1 923 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar - Odličan stan ID#1001047

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Svetozara Miletića. Izdvajamo iz ponude odličan stan kako za stanovanje tako i za investiciju. Ovaj stembeni prostor... više

258.000€ (3 909 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan, 94 m², Akva Park, Jagodina, 6/6, lift

Akva Park, Jagodina

TOP PONUDA – TROOSOBAN STAN KOD AKVA PARKA (WING APARTMANI) Prodaje se moderan, kompletno opremljen trosoban stan na jednoj od najtraženijih... više

109.780€ (1 167 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091371 -Cena za kuću je 210000 E+ agencijska provizija 3 %. Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene... više

210.000€ (1 235 €/m²)

  • 170m²

Prodaja dvosobnog stana - kompletno nov namešten, Centar

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra,... više

226.600€ (4 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/6 spratova

LUX Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 39.11 m², Zepterme, spa, bazen

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je luksuzan dvosoban apartman u kompleksu Zepterme, u centru Vrnjačke Banje, na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na II spratu zgrade... više

149.900€ (3 843 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/6 spratova