Za upit 4199 Centar pronađeno 3535 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Inđija, širi centar - Stevana Sremca

Širi centar, Inđija

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska... više

225.000€ (775 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/1 spratova

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta, 54.73a

Draževac, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta plac/građevinsko zemljište, 54.73a, front prema ulici 50m, asfalt U ponudi plac/građevinsko zemljište... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo, Barajevo, Milosava Ivkovića, Zemljište, 5100ari, 35000 EUR

Barajevo, Beograd

Prodaje se plac od 51 ari u građevinskom području, Karaula, 4 km od centra Barajeva, 1 km od jezera. Sastoji se od dve parcele, približno kvadratnog... više

35.000€ (6 €/m²)

  • 5100m²

Na prodaju stan u centru Kragujevca – kompletno renoviran, bez ulaganja

Centar, Kragujevac

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom,... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

Kuća - 4 stambene jedinice

Centar, Jagodina

Legalizovana komforna kuća u centru grada. Ima 4 zasebna stambena dela. U okviru kuće i lokal. Moze zamena za stan u Jagodini i doplatu. 065/8222-442... više

135.000€ (613 €/m²)

  • 220m²
  • /1 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095904-Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini centra,Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom ,... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno . Agencijska oznaka 1098325, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo... više

185.400€ (1 180 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. više

185.400€ (2 439 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Odlična prilika: Objekat na placu od 15 ari – okolina Jagodine

Trnava, Jagodina

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega... više

36.200€ (841 €/m²)

  • 43m²
  • .sprat

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova