Za upit 4199 Centar pronađeno 3561 oglasa

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Lapovu - 3568 m2, poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju plac u Lapovu, četiri parcele koje čine celinu i imaju direktan izlaz širinom od 8 metara, na magistralni put, koji Jagodinu povezuje... više

25.000€ (7 €/m²)

  • 3568m²

Prodajem plac na Zlataru

Zlatar

Prodajem plac na Zlataru, broj parcele 279/24. Na placu se nalazi šuma 1. klase, priključak za vodu prolazi kroz sami plac a priključak za struju... više

20.000€ (50 €/m²)

  • 400m²

Veća parcela 117 ari za višenamensku izgradnju

Širi centar, Lapovo

Kompletna parcela je jedinstvena celina koja se sastoji iz nekoliko manjih parcela istog vlasnika, privatna je svojina 1/1, što daje mogućnost... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

CENTAR-PEŠAČKA ZONA!

Centar, Sombor

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u... više

41.200€ (1 056 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Siljevici

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Siljevici u blizini Rekovca sa 2,55 hektara zemlje. Kuća je čvrste gradnje u kojoj može odmah da se živi. Sastoji se od dnevnog... više

26.000€ (1 €/m²)

  • 25500m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Železnička, 25m2, 38000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131594, struja, uknjizen. CENTAR - GARAZA 25 m2 u ul Zeleznicka. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

Građevinski plac 6 ari, Ub – 9 330 €

Ub

• Na prodaju plac u građevinskom reonu ukupne površine 6,22 ara, Ub, približnih dimenzija 18x35m. • Zemljište pogodno za gradnju. • Lokacija:... više

9.330€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Centar, , 1.0, 28m2, 45000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montazni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc... više

45.000€ (1 607 €/m²)

  • 28m²

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Lokal, Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor.... više

27.000€ (1 687 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje