Za upit 1 0 soban stan Beograd pronađeno 100 oglasa

Braće Jerković, odličan stan 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više

130.000€ (2 765 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/7 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 0.5, 38m2, 225000 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više

225.000€ (5 921 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 10/40 spratova

Fontana - Studentska 30kvm

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Na odličnoj lokaciji u blizini Fontane nalazi se ovaj jednosoban stan. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo. Bez ulaganja... više

115.000€ (3 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 49m2 , L , 119900e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 1.0 (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, VPR od V spratova, cg, lift,... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje.sprat

HITNO! Lux, 200m od Zemunskog Keja ID#1545

Retenzija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX... više

144.888€ (4 996 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/6 spratova

Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 47m2 ID#1602

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju.... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

- zvezdara sf 2634

Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom... više

127.000€ (4 535 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

PRODAJA, STUDIO U BW SIMFONIJA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je izuzetno atraktivan studio apartman koji se nalazi u prestiznoj zgradi BW Simfonija u sklopu projekta Beograd na vodi. Stan se prodaje... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića, 47m2

Institut za majku i dete, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/6 spratova