Za upit Zemun pronađeno 158 oglasa

Zemun, Muhar, , 3.0, 60m2, 130000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 114380, PR/I, dupleks, terasa, uknjizen, podrum, moze zamena(). Stan na Muharu. U blizini objekta Zemunsko pozoriste , pijaca,... više

130.000€ (2 166 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Zemun, Kej, Kej oslobođenja, 1.0, 561m2, 3000000EUR

Zemun (kej), Beograd

Agencijski ID: 99571, uknjizen. Na odlicnoj lokaciji na samoj obali Zemunskog keja se prodaje kompletno opremljen restoran sa namestajem i opremljenom... više

3.000.000€ (5 347 €/m²)

  • 561m²

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Centar, Petra Kočića, 13m2, 24250EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128444, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija... više

24.250€ (1 865 €/m²)

  • 13m²

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 5.0, 300m2, 1500000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 113153, 5a, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Zemun, Zemun polje, Gojka Nikoliša, 6.0, 169m2, 165000EUR

Zemun Polje, Beograd

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao... više

165.000€ (976 €/m²)

  • 169m²

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 3.5, 98m2, 352800EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan... više

352.800€ (3 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Kalvarija, Vladimira Nikolića, 1.0, 25m2, 99000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela.... više

99.000€ (3 960 €/m²)

  • 25m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 211m2, 1044450EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119295, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

1.044.450€ (4 950 €/m²)

  • 211m²

Zemun, Donji grad, , 5.0, 330m2, 590000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjizen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuca,... više

590.000€ (1 787 €/m²)

  • 330m²

Zemun, Gardoš, Sinđelićeva, 3.0, 70m2, 199000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 102582, uknjizen. Uknjizena 38 m2, ima 70 m2. Sastoji se od donjeg dela 38 m2, velika soba sa 2 wc-a, gornji deo potkrovlje 32... više

199.000€ (2 842 €/m²)

  • 70m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 80m2, 352000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

352.000€ (4 400 €/m²)

  • 80m²