Za upit Zemun pronađeno 158 oglasa

Zemun – Gardoš 86kvm ID#26950

Gardoš, Zemun, Beograd

Izuzetno lep stan, luksuzan, svetao i funkcionalan. U stanu je urađeno podno grejanje, italijanska granitna keramika, elektro roletne, stolarija... više

330.000€ (3 837 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zelena avenija - 71kvm, garaža

zelena avenija, Zemun, Beograd

Zelena avenija je stambeno - poslovni kompleks na granici Zemuna i Novog Beograda, poznat po odličnoj lokaciji, sa funkcionalnim stanovima i... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

Zemun-Banatska 106kvm (119kvm) ID#25987

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zgrada je iz 2012. godine, stan je izuzetan, sređen, komplet namešten, LUX. Retko u ponudi stanova da imate stan u kome nema šta da se radi,... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

Batajnica – Batajnički vinogradi 921kvm + 32ara ID#22257

Batajnica, Zemun, Beograd

Prodaje se kuća bez završnih radova od 921m2 na 32ari placa u Novim Banovcima, PO+PR+PTK, na obali Dunava KO Batajnica. Sastoji se od više... više

800.000€ (868 €/m²)

  • 921m²
  • Prizemlje/3 spratova

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

Tošin bunar 110kvm+70kvm+50kvm ID#28360

Tošin bunar, Zemun, Beograd

Idealna pozicija, bliže Zemunu.; Trosoban stan od 110kvm u potkrovlju. U sklopu stana su dve spavaće sobe, veliko kupatilo, veleiki dnevni boravak,... više

520.000€ (2 260 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 230m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Prodajem kucu u Zemunu-Plavi Horizonti

Plavi Horizonti, Zemun, Beograd

Kuca 170 m2, garaza(mini hala) 70m2 na oko 5 ari. Ukupna povrsina objekt 240m2. Zemun-Plavi horizonti, glavna ulica.Poseban ulaz garaza dvoriste. Za... više

245.000€ (1 020 €/m²)

  • 240m²

Zemun - Prvomajska 66kvm

Prvomajska, Zemun, Beograd

Funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, na I spratu, pvc stolarija. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dve spavaće sobe,... više

219.500€ (3 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Zemun, Ugrinovci - Mali Grmovac, 170.67a

Ugrinovci, Zemun, Beograd

Zemun, Ugrinovci - Mali Grmovac poljoprivredno zemljište, 170.67a, front ka ulici 51m Na 16km od Beograda i 2km od Dobanovaca u ponudi je... više

310.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA, 115m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.0, 115m2 (terasa 29m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Trosoban stan na šestom... više

327.750€ (2 850 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 115m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 24m2, 118320EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119296, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

118.320€ (4 930 €/m²)

  • 24m²