Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 880 oglasa

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Pere Segedinca, 3.0, 85m2, 299516EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

299.516€ (3 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 2.5, 67m2, 236192EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124972, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

236.192€ (3 525 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 3.0, 70m2, 253555EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a... više

253.555€ (3 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Apartman 33 m², PR, Zlatibor – Titova Vila (Opremljen) 76.500€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 33 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru.... više

76.500€ (2 318 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

2.0 STAN dvorisno ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

117.102€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Telep, Novi Sad

2.0 STAN DVORISNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog... više

137.842€ (3 063 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Telep, Novi Sad

3.0 STAN ULICNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

199.000€ (3 061 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

80.930€ (1 973 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

283.900€ (3 504 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 128m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 5.0, 128m2 (dve terase 9m2), 6/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

485.830€ (3 795 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 128m²
  • 6/8 spratova

Kompletno namešten porodični stan

Širi centar, Jagodina

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu – kompletno namešten stan sa modernom tehnikom u zgradi novije gradnje. Ovaj prostrani stan ima: Četiri... više

104.000€ (928 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 4/4 spratova