Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

177.100€ (2 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

221.500€ (2 307 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

79.800€ (2 751 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

117.940€ (2 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

110.500€ (2 511 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan - Novo Naselje 55m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – dvoiposoban stan 55m2 Novo Naselje, Knežev park, odlična lokacija. Stan se nalazi na četvrtom spratu... više

170.340€ (3 097 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/7 spratova

Dvosoban stan – Telep, 53m², neuseljavan, idealna lokacija

Telep, Novi Sad

A prodaju moderan dvosoban stan na Telepu - kvart koji postaje sve popularniji. Stan je neuseljavan i vlasnik dobija potpuno svež prostor visokog... više

159.650€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/3 spratova

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat