Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 882 oglasa

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Novogradnja 4.5, 88.3 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 88.3 m2. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom... više

167.770€ (1 906 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - Jednoiposoban stan 32m², Podbara, Jug Bogdana,

Podbara, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi... više

88.580€ (2 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

189.400€ (2 152 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

211.191€ (2 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

116.050€ (2 578 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

196.250€ (2 156 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petrovaradin, Novi Sad

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

189.300€ (2 201 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Stanovi Petrovaradin sa PDv moze kupovina na kredit

Petrovaradin, Novi Sad

110.976€ (2 580 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova