Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više
120.000€ (2 926 €/m²)
Cara Dušana, Stari Grad, Beograd
Izdvajamo iz ponude dvosoban stan površine 47 m2, u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u ul. Cara Dušana u Beogradu. Sastoji se... više
160.000€ (3 404 €/m²)
Mirijevo I, Zvezdara, Beograd
2.0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi... više
117.500€ (2 865 €/m²)
Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više
108.560€ (2 048 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više
135.000€ (4 821 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara... više
88.230€ (2 520 €/m²)
Neimar, Vračar, Beograd
2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više
229.000€ (4 872 €/m²)
Vrnjačka Banja
Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih... više
55.420€ (1 787 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na... više
349.500€ (3 328 €/m²)
Centar, Novi Sad
Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više
89.000€ (4 045 €/m²)
Centar, Despotovac
Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više
55.000€ (916 €/m²)
Centar, Despotovac
55.000€ (948 €/m²)