Za upit zamena stana za kuc u sidu uknjizen pronađeno 316 oglasa

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Prelepo uređen stan sa dvorištem

Sarina Međa, Jagodina

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan... više

165.000€ (970 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • .sprat

Prodaje se namešten moderan dvoiposoban stan na Telepu - 64m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja funkcionalnog i nameštenog stana na početku naselja Telep u Novom Sadu, idealnog za porodičan život ili kao investicija.... više

168.300€ (2 629 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Jednosoban stan 39m2, I sprat, Zlatibor - 64.350€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

64.350€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631

Batajnica, Zemun, Beograd

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu... više

144.900€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Vračar, Cvetni Trg - Mišarska 65m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više

399.000€ (6 138 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Telepu - 44m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno... više

99.348€ (2 257 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1.sprat