Za upit zamena stana za kuc u sidu uknjizen pronađeno 316 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan... više

97.960€ (1 781 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

132.900€ (1 772 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

152.500€ (1 752 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

84.400€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - Jednoiposoban stan 32m², Podbara, Jug Bogdana,

Podbara, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi... više

88.580€ (2 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

116.050€ (2 578 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Stanovi Petrovaradin sa PDv moze kupovina na kredit

Petrovaradin, Novi Sad

110.976€ (2 580 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

177.100€ (2 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • Potkrovlje/4 spratova