Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

Novogradnja 3.5, 87,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

165.680€ (1 904 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Trosoban stan, Bulevar Oslobođenja / Devet Jugovi

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

OPIS: Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića.... više

202.780€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Dvosoban stan 55m² sa terasom, II sprat – Adamovićevo naselje, Novi Sad (KO

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara, 63 m2, novogradnja, 1. sp

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu... više

169.950€ (2 697 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Prodaje se odličan penthaus, Bulevar Evrope, 136m2, terasa 90m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – penthaus Bulevar Evrope 136m2 + terasa 90m2, luksuzan Prodaje se luksuzan penthaus u Novom Sadu, Bulevar Evrope... više

374.544€ (2 675 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu – novogradnja sa privatnim dvorištem, 13 m2 ter

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više

42.000€ (1 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Prodaja dvosobnog stana 48m2 sa terasom i podrumom Podbara, odlična lokacija p

Podbara, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Podbara, Almaški kraj.. Stan se nalazi na prvom spratu starije, kvalitetne gradnje... više

133.900€ (2 789 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

254.847€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

252.164€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

82.824€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

182.416€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova