Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 149m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

774.176€ (5 195 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

88.740€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

108.528€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

203.877€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

158.273€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

118.034€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/6 spratova

Na prodaju renoviran namešten jednosoban stan - Bulevar Oslobodjenja 33m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2... više

117.810€ (3 570 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 1.5, 44m2, 115000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131514, II/, klima, terasa. Spreman za useljenje – svetao i funkcionalan stan na trazenoj lokaciji u Novom Sadu. Prodaje se izuzetno... više

115.000€ (2 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

183.000€ (2 204 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

180.200€ (2 468 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Novogradnja 2.5, 65.1 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

123.690€ (1 902 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja 3.5, 79.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

151.050€ (1 912 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova