Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Savski venac, Centar - Durmitorska 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 54.44m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji,... više

119.768€ (2 217 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 1573840€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više

1.573.840€ (4 471 €/m²)

  • 7 soba
  • 352m²
  • 5/6 spratova

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova

Prodaje se jednosoban stan na Beogradskom Keju - Podbara 38m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletno nameštenog jednoiposobnog stana površine 38m2 na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Beogradskog keja u... više

136.170€ (3 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 4.0, 123m2, 713400 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa... više

713.400€ (5 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 14/40 spratova

Gradska lokacija, Sodara, Moravska, 2.5, 51m2, 89900 EUR

Sodara, Pančevo

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo,... više

89.900€ (1 762 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

VOZDOVAC BANJICA 120m2 , T , 275000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banjica, Crnotravska, 5.0, 120 m2 sa terasom od 15 m2, XXIII od XXIII sprata, dupleks, cg, telefon, 3... više

275.000€ (2 291 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 23.sprat

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

Grocka, Kaluđerica - Izvorska, 81m2

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Podbara, Koče Kolarova, 2.0, 48m2, 128000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129539, VPR/IV, uknjizen, podrum. Prodaje se prelep, kompletno renoviran dvosoban stan od 48 m² kod Almaske crkve. Topla i svetla... više

128.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²