Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6723 oglasa

Prodaja, Plac, Beograd, Čukarica, Umka

Umka, Čukarica, Beograd

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LOKAL SA GARAŽOM!

Nova Selenča, Sombor

Na prodaju lokal površine 42m2 sa garažom od 17m2 na odličnoj lokaciji na selenči,u blizini hotela Bar kod. Lokal se sastoji od dve prostorije,... više

52.000€ (1 238 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

JEDINSTVENA NEKRETNINA U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

POSLOVNI PROSTOR I STANOVI! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat... više

450.000€ (682 €/m²)

  • 659m²
  • .sprat

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

PLAC, DOLJEVAC, BENZINSKA PUMPA, 124ara

Doljevac, Doljevac, Doljevac

Na prodaju plac pored autoputa E75. Ukupna površina placa 1ha 23a 89m2, ulazni front ima oko 140m. Pogodan za benzinsku pumpu, proizvodno-skladišna... više

70.000€ (5 €/m²)

  • 12389m²

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • .sprat

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

Vikendica, 10 ari plac,Vinik

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja... više

110.000€ (948 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka, 66m2

Boleč, Grocka, Beograd

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji,... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • vp/4 spratova

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Čukarica, Sremčica - Leposavićka, 229m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

239.000€ (1 043 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poljoprivredno zemljište u Kormanu

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju njiva u Kormanu površine 23 ari . Nalazi se u blizini firme Korman put. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

4.500€ (1 €/m²)

  • 2307m²