Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6770 oglasa

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca... više

167.000€ (2 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 1/10 spratova

Vračar, Južni bulevar, Južni bulevar, 2.5, 60m2, 204000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog... više

204.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Zemun, Gornji grad, Prizrenska, Lokal, 288m2, 600000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Veoma svetao i luksuzan poslovni prostor u prelepoj zgradi novije gradnje, na jako lepoj lokaciji u Zemunu, pogodan za sve vrste delatnosti.... više

600.000€ (2 083 €/m²)

  • 288m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 59m2, 135700 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

135.700€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 86m2 , L , 299000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od... više

299.000€ (3 476 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

STARI GRAD CENTAR 160m2 , T , 900000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Centar, Nikole Spasica, 3.0, 160 m2 sa terasom, V od V spratova, toplotne pumpe, tel,... više

900.000€ (5 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 160m²
  • 5.sprat

PALILULA PROFESORSKA KOLONIJA 160m2 , 2T , 320000e

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori,... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

PRODAJA, GARAZNO MESTO KOD KALENIC PIJACE NA VRACARU

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Prodajemo garazno mesto u novoj zgradi na Vracaru kod Kalenic pijace. Nalazi se na -2 nivou, na donjoj klackalici. Uknjizena je na 14,5 m2˛... više

35.000€ (2 500 €/m²)

  • 14m²

VRACAR VRACAR 121m2 , L , 650000e

Vracar, Vracar, Beograd

Odličan 3.0 stan u novogradnji, sa dva garažna mesta, po ceni od 30.000 EUR (po garažnom mestu). Stan se prodaje kompletno namešten. Sva oprema... više

650.000€ (5 371 €/m²)

  • 3 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 83m2 , (T) , 215000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

GARAZA OD 16M2+OSTAVA 6M2 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, KUHINJA, KUPATILO, TOALET I TERASA. uknjizen 1/2 SANSKA više

215.000€ (2 590 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1.sprat