Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6718 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Centar, Novi Sad

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stana u stambenoj zgradi, garaža, parking, dvorište - Telep 117m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u stambenoj zgradi u Novom Sadu – sprat, površine 117m2, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade sa oba stana (ukupno... više

255.000€ (2 179 €/m²)

  • 117m²
  • 1/1 spratova

Luksuzan dvoetažni stan 160 m² kod Bulevara kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara, Beograd

Uknjižena površina 160 m² uz mogućnost kupovine jednog do tri garažna mesta (uknjižena) uz doplatu. Na prodaju je izuzetno komforan dvoetažni... više

390.000€ (2 437 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se prostran, prazan stan u Durlanu

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se uknjižen stan od 53 m² u mirnom delu Durlana, idealan za renoviranje po želji kupca. Stan je prazan i ima izuzetno dobar raspored:... više

92.500€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prostrana kuća sa velikim dvorištem i poslovnim prostorom, Somborski bulevar

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju porodicna kuća koja se prostire na 375 m² i nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada na Somborskom bulevaru, savršenom za porodičan... više

300.000€ (800 €/m²)

  • 375m²
  • /2 spratova

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 108m2, 37 ari placa, Grabovac, Obrenovac - 40000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju nezavrsena kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 107.88m2 na placu od 37.40ari. Kuća se sastoji iz dve etaže,koje... više

40.000€ (370 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 995 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju.... više

10.000€ (10 €/m²)

  • 995m²

U ponudi plac od 6,52 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

23.000€ (35 €/m²)

  • 652m²