Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6850 oglasa

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Centar, Novi Sad

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stana u stambenoj zgradi, garaža, parking, dvorište - Telep 117m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u stambenoj zgradi u Novom Sadu – sprat, površine 117m2, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade sa oba stana (ukupno... više

255.000€ (2 179 €/m²)

  • 117m²
  • 1/1 spratova

Luksuzan dvoetažni stan 160 m² kod Bulevara kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara, Beograd

Uknjižena površina 160 m² uz mogućnost kupovine jednog do tri garažna mesta (uknjižena) uz doplatu. Na prodaju je izuzetno komforan dvoetažni... više

390.000€ (2 437 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se prostran, prazan stan u Durlanu

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se uknjižen stan od 53 m² u mirnom delu Durlana, idealan za renoviranje po želji kupca. Stan je prazan i ima izuzetno dobar raspored:... više

92.500€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prostrana kuća sa velikim dvorištem i poslovnim prostorom, Somborski bulevar

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju porodicna kuća koja se prostire na 375 m² i nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada na Somborskom bulevaru, savršenom za porodičan... više

300.000€ (800 €/m²)

  • 375m²
  • /2 spratova

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

JEDINSTVENA NEKRETNINA U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

POSLOVNI PROSTOR I STANOVI! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat... više

450.000€ (682 €/m²)

  • 659m²
  • .sprat