Centar, Sombor
Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više
25.300€ (1 405 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više
1.050.000€ (2 845 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više
22.000€ (9 €/m²)
Raševica, Okolina, Paraćin
ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više
18.000€ (64 €/m²)
Crvene livade, Jagodina
*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA više
85.000€ (425 €/m²)
Grabovac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju nezavrsena kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 107.88m2 na placu od 37.40ari. Kuća se sastoji iz dve etaže,koje... više
40.000€ (370 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju plac od 23 ara u Zvečkoj. Plac nije ograđen, nalazi se na 50 m od asfaltnog puta. Po vrsti je njiva 3. klase i ostalo zemljište u... više
34.500€ 0 €/m²)
Stara Zvezda, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna... više
77.000€ (461 €/m²)
Donji Dušnik, Gadžin Han, Gadzin Han
Na prodaju manja kuća koja se sastoji od hodnika i jedne višenamenske sobe, sa priključenom strujom i vodom a na parceli... više
12.000€ (363 €/m²)
Milka Protić (KP dom), Palilula, Niš
Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako... više
160.000€ (1 118 €/m²)
SubotiČki Bulevar, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102333 CENA 140.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.... više
140.000€ (3 333 €/m²)
Svetinikolska crkva, Palilula, Niš
U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više
116.510€ (2 377 €/m²)