Plana, Okolina, Paraćin
Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više
54.000€ (225 €/m²)
Bezdan, Okolina, Sombor
KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća... više
47.000€ (309 €/m²)
Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor.... više
679.800€ (5 395 €/m²)
Karađorđevo brdo, Paraćin
Objekat je sazidan u tri nivoa sa voćnjakom ograđenim, struja, voda Izuzetna lokacija za odmor .Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više
40.000€ (333 €/m²)
Grgeteg, Okolina, Irig
Irig, Grgeteg - Branka Radičevića - HITNA PRODAJA! kuća, 66m2, prizemlje, TA, garaža, struja, voda, asfalt, plac 9a, pomoćni objekti U neposrednoj... više
59.000€ (893 €/m²)
Gornji Račnik, Okolina, Jagodina
Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više
50.000€ (510 €/m²)
Konatice, Obrenovac, Beograd
Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa... više
25.000€ (510 €/m²)
Merošina, Merošina, Merošina
Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, površine u osnovi 146m2, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, ukupne površine 386m2, na placu veličine... više
150.000€ (1 027 €/m²)
Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han
Na prodaju kuća u Dugoj Poljani. Kuća se nalazi u prelepom prirodnom okruzenju, idealna za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu.... više
60.000€ (645 €/m²)
Lipar, Jagodina
Prodaje se kvalitetna njiva površine 18 ari na odličnoj lokaciji u naselju Lipar. Parcela se nalazi pored asfaltnog puta, što omogućava lak... više
7.200€ 0 €/m²)
Stojnik, Sopot, Beograd
Sopot, Stojnik - Banjički put plac, 258.14 ari, poljoprivredno zemljište, objekat na parceli 60m2, struja Između Avale i Kosmaja, na nadmorskoj... više
90.000€ 0 €/m²)
Josićko naselje, Sombor
Prodaje se vikendica od 52m² smeštena na prelepom placu površine 3 ara. Ova nekretnina, okružena prirodom i zelenilom, pruža idealno mesto za... više
18.500€ (355 €/m²)