Za upit vocnjak pronađeno 184 oglasa

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina, 240m2

Rajkovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina kuća, 240m2, terasa 15m2, SUT+PR+1, EG, telefon, klima, parking, garaža, plac 21,79 ari, struja, voda, asfalt... više

240.000€ (1 000 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac u Vinorači, Jagodina, 19.32 a

Vinorača, Okolina, Jagodina

Tražite idealno mesto za gradnju porodičnog doma, vikendice ili investiciju? Na prodaju je prostran plac na odličnoj lokaciji u mirnom naselju... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Ključ, Majke Angeline, 56a, 168000EUR

Ključ, Beograd

Agencijski ID: 43678, vocnjak. Jedna trecina se nalazi pod vocnjakom, gde je i postavljena montazna kucica, dok su preostale dve trecine oranica.... više

168.000€ (30 €/m²)

  • 5600m²

Na prodaju funkcionalna vikendica idealna za ljubitelje prirode i tišine.

Ćele kula, Medijana, Niš

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

OPOVO OPOVO 200m2 , 120000e

Opovo, Opovo, Opovo

Odlična, vrlo prostrana kuća, sa placem pod voćnjakom, pomoćnim zgradama, prednjim dvorištem, potpuno komforno opremljena, uz mogućnost da se... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²

Kosjerić-Galovići, Gornja Vukobara 41a

Galovići, Kosjerić

Kosjerić-Galovići, Gornja Vukobara Livada 41a Na prodaju lepo i prostrano zemljište površine 41 ar, uknjiženo kao livada, na teritoriji opštine... više

6.000€ (1 €/m²)

  • 4191m²

ETNO KUĆICA

Gradska Lokacija, Titel

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za... više

41.200€ (468 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde, 1.82ha

PLUŽINE, Plužine

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde poljoprivredno zemljište, 1.82ha Pored magistralnog puta Nikšić-Plužine nalazi se zemljište pod šumom... više

19.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

Prodaje se porodična kuća kod hotela Tami residence

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više

230.000€ (655 €/m²)

  • 351m²
  • Prizemlje

PLAC! 3667m2 na prodaju!

Mlake, Sombor

Na prodaju je atraktivan plac površine 3667 m², smešten blizu Conopljanskog puta, sa voćnjakom i njivom prve klase. Ovaj plac ima direktan izlaz... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²