Za upit vocnjak pronađeno 185 oglasa

POVOLJNA VIKENDICA!!!!!

Josićko naselje, Sombor

Prodaje se vikendica od 52m² smeštena na prelepom placu površine 3 ara. Ova nekretnina, okružena prirodom i zelenilom, pruža idealno mesto za... više

18.500€ (355 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju zemljište u Mijatovcu, blizina Ćuprije!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Obrenovac, Mala Moštanica, Ravanička, 33a, 39600EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 91232, struja, uknjizen, deljiv, plac. Direktan izlaz na asfalt Bus stanica na 400m Plac koji se sastoji od livade i vocnjaka,sa... više

39.600€ (12 €/m²)

  • 3300m²

Grocka, Vrčin, Avalska , 3.0, 180m2, 120000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem... više

120.000€ (666 €/m²)

  • 180m²

Sremska Mitrovica, Erdevik, , 2.0, 100m2, 40000EUR

Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 115410, 23a, vikendica. Prodajem vikendicu u Virojevci (Erdevik) u blizini Titovih lovista od 100m2 za 40.000 evra. Potrebno... više

40.000€ (400 €/m²)

  • 100m²

Boljevac – Vrbovac 9ha 97a 99kvm ID#19619

Vrbovac, Boljevac, Boljevac

Prodaje se sunčan južno okrenut lep predeo od 9ha 97a 99m2 u ataru sela Vrbovac u opštini Boljevac, udaljeno od sela oko 1,5km. Na imanju ima... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Grocka, Vrčin - 135m2

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94... više

155.000€ (1 148 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje

Prodaja, Plac, Beograd, Čukarica, Umka

Umka, Čukarica, Beograd

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Seosko domaćinstvo – kuća preko 300 m² na placu preko 30 ari

Šantarovac, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku... više

40.000€ (111 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petrovaradin - Uknjižen plac ID#7000079

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, potez Širine. Zemljište u građevinskom području - voćnjak 3. klase. Dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće spratnosti... više

82.400€ (97 €/m²)

  • 841m²

Zemljište, Donja Toponica, 1626m2

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju šumsko zemljište i voćnjak nadomak sela Donja Toponica kod Niša. U ponudi su dve parcele jedna pored druge, ukupne površine 1626m2.... više

6.000€ (3 €/m²)

  • 1626m²

Prostrana parcela u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

*bunar na placu *priključak za monofaznu struju *odlična za izgradnju kuće sa voćnjakom, za beg iz grada više

25.000€ (6 €/m²)

  • 3750m²