Za upit trosoban duplex Novi Sad pronađeno 39 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 170880€

Grbavica, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks na Grbavici, u novijoj zgradi iz 2010. godine. Donja etaža: wc, dnevni boravak i kuhinja, terasa; na gornjoj etaži... više

170.880€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092872 - Uknjižen trosoban dupleks u zgradi iz 2011. godine u centru Petrovaradina. Donja etaža stana se sastoji od velikog... više

133.900€ (1 969 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 3.0, 103m2, 240000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto... više

240.000€ (2 330 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094723 - CENA sa GARAŽOM 200.000 + gencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan - dupleks na Novoj Detelinari.... više

200.000€ (2 298 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Koste Racina, 3.0, 70m2, 180000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno... više

180.000€ (2 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

251.915€ (3 498 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Detelinara, Kalmana Langa, 3.0, 62m2, 117800EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131917, V/, uknjizen. Na prodaju lep, funkcionalan dupleks u prelepom kraju punom zelenila. Potpuno opremljen namestajem i novom,... više

117.800€ (1 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Grbavica, , 3.0, 81m2, 175000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116019, V/V, dupleks, lift, terasa, uknjizen, parking. AKCIJA! SPUSTENA CENA!Prodaje se odlican trosoban 81m2 dupleks stan na... više

175.000€ (2 160 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101051 CENA: 190.000e + agencijska provizija od 3% . Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj... više

190.000€ (2 111 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

U neposrednoj blizini Betanije, lep i prostran dupleks stan gde u ceni stana vam sleduje i garaža od 17 m2+++Agencijska oznaka stana 1101378,... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3/6 spratova

Centar, Novi Sad

236.800€ (3 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/4 spratova