Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Kuća u Sipiću kod Rače - površina 168 m2 plac 1040 m2

Centar, Rača, Rača

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi... više

22.000€ (130 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 8.000 e. Plac je P14. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

8.000€ (26 €/m²)

  • 300m²

Ramaća kod Kragujevca, poljoprivredno zemljište - 3101 m2

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Poljoprivredno zemljište u naselju Ramaća kod Kragujevca, površine 3101 m2, uknjiženo, vlasnik 1/1. Parcela se nalazi na nekih 100 m od asfaltnog... više

7.000€ (2 €/m²)

  • 3101m²

Zemljište u Kormanu

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Korman polju od 2208 m2 . Nalazi se u građevinskom području, a po kulturi je livada. U blizini je gde se planira izgradnja... više

41.000€ (18 €/m²)

  • 2208m²

Naselje Bresnica, Kragujevac - plac, građevinsko zemljište, površine 2776 m2

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

U kragujevačkom naselju Bresnica, na prodaju je plac površine 2776 m2. Plac je graďevinsko zemljište, do njega vodi formirana ulica, tako da... više

82.000€ (29 €/m²)

  • 2776m²

Stan 51 m2, drugi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 51 m2 u izgradnji, u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

104.436€ (2 047 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

Lokal 85 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 55 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 85 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

190.740€ (2 244 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje/3 spratova

U ponudi plac od 6,02 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,02 ara u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

22.000€ (36 €/m²)

  • 602m²

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 980000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

980.000€ (2 800 €/m²)

  • 350m²

- gornji milanovac sf 2479

Donja Vrbava, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari... više

30.000€ (500 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Prodaje se zemljište pored Šumaričkog jezera

Šumaričko jezero, Kragujevac

Prodaje se plac površine 8,06a blizu Šumaričkog jezera idealno za izgradnju objekta. Cena 82.500 evra Zakažite razgledanje u terminu kada... više

82.500€ 0 €/m²)

  • 0m²