Za upit sumadija pronađeno 437 oglasa

Kuća Vraćevšnica

Centar, Gornji Milanovac, Gornji Milanovac

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac.... više

48.000€ (564 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Prelepa novosagrađena vikendica na Gružanskom jezeru sa izuzetnim pogledom

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, u blizini restorana i bazena La Terrasee, površine 400 m2, koji predstavlja suvlasnički udeo na parceli.... više

44.000€ (1 517 €/m²)

  • 29m²

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Prodaje se zemljište pored Šumaričkog jezera

Šumaričko jezero, Kragujevac

Prodaje se plac površine 8,06a blizu Šumaričkog jezera idealno za izgradnju objekta. Cena 82.500 evra Zakažite razgledanje u terminu kada... više

82.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 145,41a u Jovanovcu. Zemljište se nalazi pored magistralnog puta prema Batočini. Uknjiženo. Zakažite... više

218.115€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se stan – Naselje Aerodrom, Kragujevac | 63 m²

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju komforan i svetao stan u mirnom i uređenom delu naselja Aerodrom. Stan ima ukupnu površinu 63 m² i idealan je za porodično stanovanje... više

97.500€ (1 547 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Kuća, Vašarište 257m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

U prodaji kuća u mirnom delu naselja Vašarište, idealno za porodično stanovanje. Nalazi se u blizini osnovne škole, srednjih škola, marketa,... više

250.000€ (972 €/m²)

  • 257m²
  • Prizemlje

KUĆA KNIĆ 250m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža... više

95.000€ (380 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Bagremar stambeno poslovni objekat 650 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno - poslovni objekat na placu površine 3,81 arI . U prizemlju se nalazi poslovni prostor restoran sa kapacitetom do 150 mesta,... više

540.000€ (830 €/m²)

  • 650m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac u Rači -231 ar

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali... više

47.600€ (2 €/m²)

  • 23100m²

Kuća u Kragujevcu, Košutnjak - 86 m2, plac 10,80 ari

Košutnjak, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2.... više

80.000€ (930 €/m²)

  • 86m²
  • Prizemlje