Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 75 m2 plus

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 75 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

155.719€ (2 076 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Plac na Gružasnskom jezeru od 5 ari - Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

8.000€ (16 €/m²)

  • 500m²

Prodajem plac od 16.51ari Rajac-Cacak

Čačak

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za... više

9.800€ (5 €/m²)

  • 1651m²

Na prodaju plac od 10a u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se plac u Petrovcu površine 10,27a. Plac je ogradjen, a na placu se nalaze 44 lešnika starih 9 godina i čokoti vinove loze. Postoji... više

24.720€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini centra Kragujevca 334m2

Vašarište, Kragujevac

U ponudi je izuzetna porodična kuća na jedinstvenoj lokaciji. Raspored prostorija: -Suteren: tri prostorije, kotlarnica i toalet -Prizemlje:... više

455.000€ (1 362 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Stambeno poslovni objekat Baljkovac

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni objekat 1650 m2. Objekat se sastoji od stambene jedinice 560m2 i tri hale. Pored hala ima i manjih objekata predviđenih... više

690.000€ (168 €/m²)

  • 4087m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac u Ilićevu, 65 ari

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu , na 100m od škole, površine 65 ari . Plac se može isparcelisati i na manje površine. Cena je na upit i dogovara... više

58.100€ (9 €/m²)

  • 6447m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica -1 ha i 86

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica,, površine 1 ha i 86 ari, po ceni od 21.000 eura. Zemljište čine... više

21.000€ (1 €/m²)

  • 18600m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica -osnova 120 m2, Plac 1,81 ar

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar.... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni objekat Kragujevac, selo Đuriselo, površina 960 m2 plac 31

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni objekat u selu Đuriselo, kod Kragujevca, površine 960 m2, na parceli površine 3169 m2.... više

175.000€ (182 €/m²)

  • 960m²
  • Prizemlje

Kuća u Stanovu, sa odličnim placem

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća... više

150.000€ (555 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru od 77.42 ara

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 77,42 ara, na 200 m od vode. Zemljište se vodi kao šumsko, raskrčeno je i urađene kaskade. Plac je... više

79.310€ (10 €/m²)

  • 7742m²