Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Jedinstven PENTHAUS u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina! Sa terasom od 50m2!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

166.500€ (1 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Kotor, Dobrota, Dobrota , 10.0, 200m2, 850000EUR

Dobrota, Kotor

Agencijski ID: 99058, klima, terasa, uknjizen, parking. Kuca ima 180kv.prizemlje i sprat sa mogucnoscu podizanja visokog potkrovlja. Pomocni... više

850.000€ (4 250 €/m²)

  • 200m²

Palilula, Borča, Nebojse Popovica, 27a, 57000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117708, struja, kanalizacija, plac. Plac ima vise namena Povrsina zemljista:2700m2 Put do placa:Zemljani put Struja, Voda,... više

57.000€ (21 €/m²)

  • 2700m²

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 167m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 5.0, 167m2 (terasa + tri lođe 34m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

499.790€ (2 992 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova

Odličan lokal u 3 nivoa (Su+Pr+S1)

Akva Park, Jagodina

Lokal odličan za mnogobrojne uslužne delatnosti: - zbog svoje lokacije i blizine gerontološkog centra idealan je za lekarsku ordinaciju -... više

190.000€ (1 005 €/m²)

  • 189m²
  • Prizemlje/4 spratova

Veliki četverosoban stan koji može da se pretvori u dva manja

Centar, Jagodina

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za... više

105.000€ (719 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 168m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

556.940€ (3 315 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 168m²
  • 8/8 spratova

Hit cena!!! Prodaja stana sa garažnim mestom, Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža... više

135.000€ (2 755 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 6/7 spratova

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 276150€

Podbara, Novi Sad

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija... više

276.150€ (2 655 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 6/7 spratova

Veća parcela u blizini Jagodine na 2 km od grada

Štipljanski put, Jagodina

U ponudi veća parcela u blizini grada u pravcu Štipljanskog puta. Parcela je zgodna za podizanje plastenika, bilo koje poljoprivredne kulture.... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²