Za upit stanovi sremski pronađeno 72 oglasa

Dvosoban stan SREMSKA KAMENICA, 152950€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093720 Cena sa PDV-om. Dvosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

152.950€ (3 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 184000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093719 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

184.000€ (3 172 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 220935€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

220.935€ (2 945 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 333440€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093722 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

333.440€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 109m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 183590€

Popovica, Sremska Kamenica

više

183.590€ (2 039 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan SREMSKA KAMENICA, 152950€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093721 Cena sa PDV-om. Dvosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

152.950€ (3 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica

TOP lokacija Sremska Mitrovica novogradnja izlaz na Kuzminska ulica i Pinki skola Direktna prodaja od investitora prelep raspored ukupno 90m2... više

155.000€ (1 722 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001193

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

231.049€ (2 718 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 223250€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102152 CENA 223.250e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na... više

223.250€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1101529 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 272800€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1101517 Cena stana i garaznog mesta sa PDV-om 272.800 e + 3% agencijske provizije. Na manje od deset minuta vožnje od Novog... više

272.800€ (2 200 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov trosoban stan ID#1000860

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Izdavajamo iz ponude nov, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u luksuznom naselju sa bazenima. Na... više

173.300€ (2 310 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/3 spratova