Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 370 oglasa

Na prodaju dvosoban penthouse - Stari Grad 48m2 + 170m2 terasa

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja izuzetnog dvosobnog penthouse-a u Novom Sadu, smeštenog u samom srcu Stari Grad, na prestižnoj i retko dostupnoj lokaciji. Stan ima... više

204.000€ (4 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001101

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone,... više

195.200€ (4 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova, 139m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova 3.0, 139m2 (terasa 10m2), 2/6, toplotne pumpe, lift, garaža U ponudi odličan trosoban stan u... više

1.500.000€ (10 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 139m²
  • 2/6 spratova

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Prodaje se trosoban stan, Podbara - 77m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve... više

202.980€ (2 636 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Centar, Novi Sad

Centar, jednoiposoban stan, potpuno opremljen .Agencijska oznaka stana 1100364 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar. Jednoiposoban... više

115.000€ (2 804 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Liman IV - Odličan trosoban stan ID#1000977

Liman IV, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman IV, ulica Banović Strahinje. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i... više

236.900€ (3 433 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar, Beogradski kej, 2.0, 72m2, 200000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125267, II/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, novogradnja. Na prodaju klasican dvosoban stan od 72m2 na Beogradskom keju.... više

200.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova