Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 370 oglasa

Stan 2.5 kod Gradske bolnice 68m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini su stari i novi klinički centar, park Čair, sportski centar kao i mnogobrojni... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/9 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1001159

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših... više

267.800€ (3 618 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 2.0, 51m2, 127500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjizen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Vračar, Hram Sv. Save - Šumatovačka 61m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 61m2, VPR/4, CG, Lux, klima, interfon, internet, ktv, mogućnost zakupa garažnog mesta Čubura je stari, centralni, deo opštine Vračar,... više

420.000€ (6 885 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • vp/4 spratova

ODLICAN, 4.5 SALONAC U CENTRU GRADA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Liman 4, Banović Strahinje, 3.0, 69m2, 230000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 116127, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjizen 1/1 bez tereta. Stan je u... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Prodaja dvosobnog stana 48m2 sa terasom i podrumom Podbara, odlična lokacija p

Podbara, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Podbara, Almaški kraj.. Stan se nalazi na prvom spratu starije, kvalitetne gradnje... više

133.900€ (2 789 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Blizu Trga Republike - 1.5soban

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike,... više

173.900€ (3 780 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Centar - Takovska 97m2

Centar, Stari Grad, Beograd

3.5, 97m2(terasa), 1/4, grejanje na struju, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum U samom srcu opštine Palilula u neposrednoj... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 170000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 220000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099582, Grbavica, dvoiposoban, 65m2, prvi sprat. Dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji, blizina Limanske pijace u objektu... više

220.000€ (3 384 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova