Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

Novi Sad, Podbara, Bele njive, 3.0, 129m2, 285000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 123498, III/, klima, terasa, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje se petosobni dupleks na samo... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, YUBC, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 75m2, 275000EUR

Blok 12 (yubc), Beograd

Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih... više

275.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 4/6 spratova

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovića, 2.0, 57m2, 110500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvoristem u prizemlju. Promenjene sve instalacije,... više

110.500€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Zemun, Gornji grad, Prvomajska, 3.5, 74m2, 295000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 121326, XI/XII, klima, lift(3), terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

295.000€ (3 986 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 11/12 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001017

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Rotkvarija, Kisačka, 2.0, 48m2, 180000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, povrsine 48 m2, u novogradnji. Stan je... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 152000€

Bulevar, Novi Sad

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000... više

152.000€ (2 303 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/8 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 3.0, 130m2, 450000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno... više

450.000€ (3 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Skerlićeva, 1.5, 38m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 91350, I/, novogradnja, podrum, ostava. Prodaje se luksuyan jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat... više

150.000€ (3 947 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Stari grad, Skadarlija, Bulevar despota Stefana, 3.0, 84m2, 280000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 91986, I/III, salonski, telefon, terasa(2), uknjizen, garaza, podrum, ostava, stambena zgrada. Salonac 3.0 na dva minuta hoda... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Medaković, Mate Miloševića, 1.5, 40m2, 140000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²