Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

3.5 STAN, CENTAR - FANTASTICNA LOKACIJA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više

298.000€ (4 082 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 63m2, 199000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 121058, VPR/V, uknjizen, renoviran, parking. Stan je u novijoj zgradi, fasadne cigle, pored zvezdarske sume. Odlican raspored,... više

199.000€ (3 158 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 67m2 - CENA BEZ PDV-a!

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - CENA BEZ PDV-a! 3.0, 67m2 (lođa 4m2), 10/22, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, garaža... više

242.303€ (3 616 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 10/22 spratova

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji! Ovaj vrlo zanimljiv, komotan... više

135.960€ (2 517 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Prodaja jednosobnog stana sa terasom i pomoćnim objektom - Telep 35m2

Telep, Novi Sad

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan... više

111.180€ (3 176 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC AUTOKOMANDA 71m2 , 2T , 265000e

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više

265.000€ (3 732 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 136000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100424 Cena stana 136.000 +3% agencijske provizije. . Na prodaju kompletno opremljen novim stvarima dvosoban stan na Salajci,... više

136.000€ (3 162 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

3.0 Zaplanjska, 71m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Zaplanjska, Voždovac, Beograd

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan... više

200.540€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Adice, , 1.5, 41m2, 88000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129529, II/II, terasa, uknjizen, u izgradnji, parking. Prodaja - ADICE - stan 41m2 dvosoban. Useljenje decembar ove godine. Moderna... više

88.000€ (2 146 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova