Za upit stanovi Nisu pronađeno 561 oglasa

Salonski stan u srcu grada, 3.5, 142 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan na jednoj od najlepših gradskih lokacija, u blizini Čaira i Saborne crkve,142 m² . Stan se nalazi na drugom spratu... više

276.000€ (1 943 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 142m²
  • 2.sprat

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan 57m2, renoviran, IV sprat, Bogoslovija

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran stan 57m2, na IV spratu kvalitetne starije zgrade na Delijskom Visu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene... više

105.000€ (1 842 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta... Stan je projektovane površine 44.36... više

91.400€ (2 077 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.327€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 12/15 spratova

Četvorosobni stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

187.057€ (2 338 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 12/15 spratova

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

104.360€ (1 768 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

86.310€ (1 876 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova