Centar, Medijana, Niš
Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više
113.000€ (1 852 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više
134.000€ (1 576 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više
124.578€ (1 805 €/m²)
Rasadnik, Palilula, Niš
Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više
116.390€ (2 078 €/m²)
Kalač brdo, Palilula, Niš
Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više
69.400€ (1 779 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više
123.720€ (2 062 €/m²)
Crveni pevac, Medijana, Niš
Na prodaju troiposoban stan 64m2, u blizini Bulevarskog parka, Čaira, bolnice i centra grada. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje... više
120.000€ (1 875 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog... više
73.000€ (2 212 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više
167.079€ (1 654 €/m²)
Božidar Adžija, Medijana, Niš
Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više
55.000€ (1 527 €/m²)
Apelovac, Palilula, Niš
Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju... više
135.000€ (1 350 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više
118.180€ (1 763 €/m²)