Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 773 oglasa

Garsonjera, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija... više

41.500€ (1 886 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 6/6 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,27m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.286€ (1 810 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju trosoban stan na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 56,27 m², idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija.... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju moderan stan – centar grada, 75 m²

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene... više

183.750€ (2 450 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 75m²
  • 8/8 spratova

Stan, dvosoban, Rasadnik, Palilula

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako... više

120.000€ (1 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6/7 spratova

KUĆA NA BUBNJU, kod hotela Tami Residence, dvorište 118m2, 186m2

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se polovina porodične kuće na Bubnju, u blizini hotela Tami Residence. Površine 186m2 + garaža i pomoćna prostorija od 51m2. Na placu... više

227.000€ (957 €/m²)

  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 66.91m2, 3.0

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji,... više

147.202€ (2 230 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 54,5 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

133.525€ (2 472 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se kuća na Paliluli dva sprata plus potkrovlje

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se kuća na Paliluli koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 1047 m2. Kuća je na izuzetno... više

220.000€ (814 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odličan 3.5 stan u novogradnji!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

173.100€ (2 404 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • .sprat

Kuća 50m2, plus pomoćni objekat 33m2, Ledena stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 50m2, na Ledenoj steni, u manjoj, mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice i Žitopeka.. Kuća se sastoji od suterena i... više

41.200€ (824 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/1 spratova