Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Dva spojena trosobna stana, na drugom spratu, lift, 155 m2, Palilula

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva... više

372.000€ (2 400 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju stan kod Margera, 102m2, 2. sprat

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan kod Margera u centru grada. Na samo par minuta hoda od pešačke zone i Čairskog parka. Zbog svoje atraktivne lokacije pruža mogućnst... više

210.000€ (2 058 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 2/16 spratova

Lepa kuća u američkom stilu, 350 m2, plac 2.000 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem... više

360.000€ (1 028 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Prodaje se stan u kući u Gornjomatejvačkoj ulici

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu... više

74.250€ (1 485 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

4.0.Pravni Fakultet, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život,... više

180.000€ (1 651 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 4.sprat

Stan u kući P=79m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući na Paliluli. Površina stana je 79m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,... više

123.600€ (1 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Kuća sa dve zasebne stambene jedinice, 400m2 na 12 ari placa, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku... više

100.000€ (250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Luksuzna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u Durlanu, građena po nesvakidašnjim standardima na placu od 5 ari.... više

721.000€ (1 442 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

94.830€ (1 935 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Kuća Podvinik 100m2, 5ari plac.

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom... više

184.000€ (1 000 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje