Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Četvorosoban stan u kući 88m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na... više

123.000€ (1 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

3.0, Salonski stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna... više

231.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

219.200€ (2 236 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • 4/8 spratova

Dvosoban stan u blizini Delta Planeta i Parka Svetog Save

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u blizini parka Svetog Save na četvrtom, poslednjem spratu zgrade. Stan je po strukturi duplex. Na donjoj etaži se... više

83.000€ (1 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 94m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (276 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Jedinstven PENTHAUS u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina! Sa terasom od 50m2!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

166.500€ (1 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

Kuća, Niška Banja, 300m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Kuća, 345m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja... više

350.000€ (1 014 €/m²)

  • 345m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Trosoban stan u prizemlju kuće, Durlan, 76m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe... više

67.000€ (881 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stan 78m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama.... više

128.750€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/6 spratova