Medaković, Beograd
Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju... više
151.500€ (3 366 €/m²)
Vitanovačka, Voždovac, Beograd
3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više
200.541€ (2 824 €/m²)
Blok 72, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više
173.000€ (4 023 €/m²)
Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više
430.000€ (4 095 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 2.0, 70m2 (lođa 2m2), 3/5, CG, lift, interfon U ponudi ekskluzivno opremljen stan na premijum... više
388.000€ (5 542 €/m²)
Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više
259.900€ (3 208 €/m²)
Slavija, Vračar, Beograd
Vračar, Slavija – Beogradska 3.0, 110m2, terasa, lođa, 2/3, grejanje na struju, telefon, podrum Prostran, svetao i kvalitetan salonski stan,... više
329.000€ (2 990 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više
129.620€ (2 025 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji,... više
159.176€ (1 658 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više
316.000€ (2 393 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više
650.000€ (4 482 €/m²)
Vracar, Vracar, Beograd
U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više
670.000€ (5 360 €/m²)