Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1831 oglasa

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

Rakovica, Kneževac - 17. oktobra

Kneževac, Rakovica, Beograd

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada,... više

117.000€ (1 746 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

3.5, 73m2(terasa), PR/6, CG, lift, klima, internet, ktv Stan se nalazi preko puta Studentskog grada, u Bloku 34 koji je infrastrukturno kompletno... više

277.000€ (3 794 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/6 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Svetozara Markovića 44m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više

185.000€ (4 204 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Roze Luksemburg 31m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više

88.000€ (2 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

Stari Grad, Knez Mihajlova - Zmaj Jovina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

2.0, 62m2(terasa 8m2), 9/9, CG, lift, LUX, interfon, internet, klima, ktv Zmaj Jovina, kao pešačka zona, nalazi se u zakonom zaštićenoj ambijentalnoj... više

389.000€ (6 274 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 9/9 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Stojana Protića 85m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 115m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 115m2(tri terase), 1/2, EG na gas, bazen, parking, interfon, internet, ktv, video nadzor Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica... više

301.600€ (2 622 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Centar - Glavna 142m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog... više

280.000€ (1 971 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića, 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao,... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova